Audi od początku roku liderem rynku samochodów w segmencie premium w Polsce

Audi liderem samochodów premium
Fot. mat. prasowy

Marka Audi nieprzerwanie od początku roku 2023 znajduje się na pierwszym miejscu statystyk rejestracji samochodów segmentu premium w Polsce. Podsumowane niedawno wyniki maja 2023 potwierdziły ten trend. Będąc przez pięć miesięcy z rzędu na najwyższym miejscu podium, Audi odnotowuje najlepszy pod względem sprzedaży okres w swej historii w naszym kraju.

Utrzymujące się duże zainteresowanie klientów w Polsce nowymi modelami Audi, w pierwszych pięciu miesiącach br. zaowocowało najwyższym miejscem w zestawieniach rejestracji samochodów marek premium. Również rekordowymi dostawami do klientów. Tylko w maju 2023 w Polsce zarejestrowano 2325 egzemplarzy nowych Audi. To wzrost w stosunku do maja 2022 o 37%. Na przestrzeni pięciu miesięcy, od stycznia do końca maja br., w naszym kraju zarejestrowano 10 444 nowych Audi. To wzrost o 36,4% w porównaniu z okresem styczeń-maj 2022 i stanowi aż 24,5% udziałów rynkowych w segmencie premium.

„Sprzedaż samochodów marki Audi w Polsce systematycznie rośnie od kilku lat. Statystyki rejestracji wyraźnie potwierdzają ten trend” – mówi Łukasz Zadworny, dyrektor marki Audi. „Zaufanie naszych klientów i wysoka jakość naszych samochodów pozwalają nam przewodzić w tych statystykach nieprzerwanie od pięciu miesięcy. Niezwykle silna pozycja marki Audi na rynkach światowych przyczynia się do zwiększonego zainteresowania różnymi modelami Audi. W tym gamą naszych modeli w pełni elektrycznych – również na naszym krajowym rynku”.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ