BMW wspiera młodych twórców i zaprasza do programu „Kreatywne Jazdy”

BMW Kreatywne Jazdy
Fot. mat. prasowy

BMW Polska startuje z pierwszą edycją internetowego festiwalu kreatywności „BMW Kreatywne Jazdy”. We współpracy z przyjaciółmi marki – Monika Brodką, Maciejem Musiałowski, Jakubem Orliński, Krzysztofem Zalewskim i duetem Kulesza/Pik BMW organizuje konkurs dla branży kreatywnej, wspierany przez inspiracyjne „masterclassy”, w których artyści dzielą się swoim sposobem na kreatywność.

Pierwsza część Festiwalu to konkurs kierowany do branży kreatywnej. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: plakat, video intro oraz jingle. W każdej z nich do wygrania jest 10 000 zł i samochód BMW na miesiąc użytkowania. Przewodniczącymi jury w poszczególnych kategoriach będą współzałożyciel magazynu Label Paweł Rafa, reżyser Michał Korzewski z Papaya Films i muzyk Krzysztof Zalewski.

Podczas festiwalu premierę będą miały wideo „masterclassy”. Zaproszeni artyści opowiedzą o kreatywności, procesie twórczym i swoich sposobach na poszukiwanie inspiracji. W krótkometrażowych formach filmowych wystąpili przyjaciele marki BMW. Są to muzycy Monika Brodka i Krzysztof Zalewski, aktor Maciej Musiałowski, śpiewak operowy Jakub Orliński i duet fotografów Kulesza/Pik.

Festiwal potrwa do 9 czerwca, więcej informacji na stronie www.bmwkreatywnejazdy.pl.

“Marka BMW zarówno globalnie jak i w Polsce od lat angażuje się w kulturę i sztukę. Wspieramy czołowych artystów i instytucje kultury, stąd nieprzypadkowa grupa twórców, których zaprosiliśmy do projektu. Nasi przyjaciele marki, to osoby, których twórczość jest wybitna i napędza naszą kreatywność. Dzięki nim jesteśmy w stanie zrealizować główne założenie projektu BMW Kreatywne Jazdy. Czyli inspirować i stymulować młodych ludzi do życia z wykorzystaniem swojego kreatywnego potencjału” – mówi Kacper Studencki, Dyrektor Marketingu BMW Polska.

Za koncept kreatywny oraz realizację projektu odpowiada Change Serviceplan. Zakup mediów zrealizował Mediaplus, a produkcją video zajął się dom produkcyjny Papaya Films.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ