Jeep Avenger: jest już dostępny trzeci i ostatni odcinek cyfrowej serii Esencja wolności (Concentrated Freedom)

Jeep Avenger Concentrated Freedom
Jeep Avenger, fot. mat. prasowy

Dobiega końca podróż Jeepa przez malownicze tereny w Dolomitach, gdzie rozgrywa się Esencja Wolności (Concentrated Freedom). Jest to cyfrowa seria poświęcona w całości nowemu Jeepowi Avengerowi. Pierwszemu w historii w pełni elektrycznemu SUV-owi marki Jeep.

W odcinkach zrealizowanych przez Lunartic Productions wystąpili znani influencerzy, którzy w oryginalny i zabawny sposób opowiedzieli o cechach nowego modelu. Teraz, w serwisie YouTube pod poniższym linkiem, można zobaczyć trzeci i ostatni odcinek mini-serii zatytułowany „Explore”.

Francuski artysta i model Nicolas Simões dołącza do Rabei Schif na ostatnim etapie podróży. Nicolas, entuzjasta podróży i fotografii, przedstawia publiczności niezwykłe możliwości Jeepa Avengera. Auto dzięki w pełni elektrycznemu układowi napędowemu jest bardziej przyjazny środowisku. Malownicze drogi wśród Dolomitów są idealną scenerią, aby przetestować tryby jazdy Selec-Terrain Jeepa Avengera. Są to: „Mud” (błoto), „Sand” (piasek), „Snow” (śnieg) oraz „Normal” do codziennej jazdy i „Sport” zapewniający większą przyjemność z jazdy.

Nowy Jeep Avenger jest pierwszym samochodem Jeepa z napędem na oś przednią wyposażonym w standardzie w system zarządzania trakcją (Selec-Terrain). Wyposażony jest również w system kontroli zjazdu (Hill Descent Control). W połączeniu z doskonałymi wartościami kątów natarcia (20°) i zejścia (32°) oraz 200 milimetrowym prześwitem powoduje, że jest on samochodem sprawdzającym się z pewnością we wszystkich warunkach terenowych i pogodowych.

Jeep Avenger Concentrated Freedom
Fot. mat. prasowy

Nowy Jeep Avenger

Mocniejszy, wygodniejszy, wydajniejszy i w 100% elektryczny, Jeep Avenger został zaprojektowany również po to, aby zapewnić 360° ochronę oraz pełną swobodę ruchu. W celu zmniejszenia ewentualnych szkód spowodowanych uderzeniami podczas jazdy z małą prędkością, Avenger jest wyposażony w ochronę reflektorów, osłony podwozia z przodu i z tyłu oraz plastikowe poszycia biegnące wokół nadwozia i zabezpieczające te miejsca, w których uszkodzenia są najbardziej prawdopodobne.

Nowe osłony podwozia na przednich i tylnych zderzakach wykonane są z polimerowego materiału. Dzięki temu, jeśli zostaną zarysowane, nie odpadnie z nich lakier, a uszkodzenie nie będzie widoczne. Avenger został specjalnie zaprojektowany, aby uczynić go idealnym towarzyszem podróży podczas jazdy po mieście i w terenie.

Więcej informacji na temat modelu Jeep Avenger znajduje się oczywiście na oficjalnej stronie modelu tutaj.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ