Jeep Avenger: jest już dostępny trzeci i ostatni odcinek cyfrowej serii Esencja wolności (Concentrated Freedom)

Jeep Avenger Concentrated Freedom
Jeep Avenger, fot. mat. prasowy

Dobiega końca podróż Jeepa przez malownicze tereny w Dolomitach, gdzie rozgrywa się Esencja Wolności (Concentrated Freedom). Jest to cyfrowa seria poświęcona w całości nowemu Jeepowi Avengerowi. Pierwszemu w historii w pełni elektrycznemu SUV-owi marki Jeep.

W odcinkach zrealizowanych przez Lunartic Productions wystąpili znani influencerzy, którzy w oryginalny i zabawny sposób opowiedzieli o cechach nowego modelu. Teraz, w serwisie YouTube pod poniższym linkiem, można zobaczyć trzeci i ostatni odcinek mini-serii zatytułowany „Explore”.

Francuski artysta i model Nicolas Simões dołącza do Rabei Schif na ostatnim etapie podróży. Nicolas, entuzjasta podróży i fotografii, przedstawia publiczności niezwykłe możliwości Jeepa Avengera. Auto dzięki w pełni elektrycznemu układowi napędowemu jest bardziej przyjazny środowisku. Malownicze drogi wśród Dolomitów są idealną scenerią, aby przetestować tryby jazdy Selec-Terrain Jeepa Avengera. Są to: „Mud” (błoto), „Sand” (piasek), „Snow” (śnieg) oraz „Normal” do codziennej jazdy i „Sport” zapewniający większą przyjemność z jazdy.

Nowy Jeep Avenger jest pierwszym samochodem Jeepa z napędem na oś przednią wyposażonym w standardzie w system zarządzania trakcją (Selec-Terrain). Wyposażony jest również w system kontroli zjazdu (Hill Descent Control). W połączeniu z doskonałymi wartościami kątów natarcia (20°) i zejścia (32°) oraz 200 milimetrowym prześwitem powoduje, że jest on samochodem sprawdzającym się z pewnością we wszystkich warunkach terenowych i pogodowych.

Jeep Avenger Concentrated Freedom
Fot. mat. prasowy

Nowy Jeep Avenger

Mocniejszy, wygodniejszy, wydajniejszy i w 100% elektryczny, Jeep Avenger został zaprojektowany również po to, aby zapewnić 360° ochronę oraz pełną swobodę ruchu. W celu zmniejszenia ewentualnych szkód spowodowanych uderzeniami podczas jazdy z małą prędkością, Avenger jest wyposażony w ochronę reflektorów, osłony podwozia z przodu i z tyłu oraz plastikowe poszycia biegnące wokół nadwozia i zabezpieczające te miejsca, w których uszkodzenia są najbardziej prawdopodobne.

Nowe osłony podwozia na przednich i tylnych zderzakach wykonane są z polimerowego materiału. Dzięki temu, jeśli zostaną zarysowane, nie odpadnie z nich lakier, a uszkodzenie nie będzie widoczne. Avenger został specjalnie zaprojektowany, aby uczynić go idealnym towarzyszem podróży podczas jazdy po mieście i w terenie.

Więcej informacji na temat modelu Jeep Avenger znajduje się oczywiście na oficjalnej stronie modelu tutaj.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Toyota Hilux

Toyota Hilux kończy 55 lat!

Toyota Hilux to legenda aut użytkowych, a w wielu miejscach na świecie niezastąpiony środek transportu. Pickup Toyoty słynie zarówno z możliwości terenowych, jak i z

Dacia segment C

Dacia rusza z ofensywą w segmencie C

Dacia rozpoczyna ofensywę w segmencie C oraz wdrażanie planów rozbudowy potencjału produkcyjnego, które umożliwi powiększenie gamy modeli. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu konkurencyjnej i niezwykle