Maserati Grecale będzie wyposażony w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Maserati Grecale Goodyear Eagle
Fot. mat. prasowy

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zostały wybrane na oryginalne wyposażenie nowego modelu Maserati Grecale. Zapowiedziany w marcu samochód to kolejna generacja SUV-ów w rodzinie włoskiej marki.

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV została wybrana ze względu na sportowy profil i wyjątkowe osiągi. Model ten został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o mocnych osiągach SUV-ów. Opona zapewnia doskonałą przyczepność i maksymalnie wykorzystuje moc oraz mechaniczną przyczepność samochodu.

W oponie zastosowano szereg rozwiązań technologicznych, w tym ochronę obręczy i technologię SoundComfort. Biorąc pod uwagę rozmiary i moc samochodu, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zapewnia stabilne prowadzenie. Zapewnia również osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Maserati Grecale będzie wyposażony w ogumienie Goodyear w rozmiarze 235/55R19.

Opona Eagle F1 Asymmetric 3 SUV jest również przystosowana do użytku w terenie, gdzie daje kierowcy pewność prowadzenia.

„Maserati Grecale jest ekscytującym pojazdem, w którym zastosowano wiele zaawansowanych technologii. W Goodyearze potrzebowaliśmy opony, która przełożyłaby wszystkie udoskonalenia w zakresie prowadzenia i mocy na odczucia kierowcy podczas jazdy i to wszystko zapewnia Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Ta opona oferuje nawet więcej. W tym m.in. doskonałą przyczepność i funkcje bezpieczeństwa, takie jak skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni” – wyjaśnił Hans Vrijsen, dyrektor zarządzający Goodyear ds. oryginalnego wyposażenia (Consumer OE) w regionie EMEA.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Toyota Hilux

Toyota Hilux kończy 55 lat!

Toyota Hilux to legenda aut użytkowych, a w wielu miejscach na świecie niezastąpiony środek transportu. Pickup Toyoty słynie zarówno z możliwości terenowych, jak i z

Dacia segment C

Dacia rusza z ofensywą w segmencie C

Dacia rozpoczyna ofensywę w segmencie C oraz wdrażanie planów rozbudowy potencjału produkcyjnego, które umożliwi powiększenie gamy modeli. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu konkurencyjnej i niezwykle