Maserati Grecale będzie wyposażony w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Maserati Grecale Goodyear Eagle
Fot. mat. prasowy

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zostały wybrane na oryginalne wyposażenie nowego modelu Maserati Grecale. Zapowiedziany w marcu samochód to kolejna generacja SUV-ów w rodzinie włoskiej marki.

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV została wybrana ze względu na sportowy profil i wyjątkowe osiągi. Model ten został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o mocnych osiągach SUV-ów. Opona zapewnia doskonałą przyczepność i maksymalnie wykorzystuje moc oraz mechaniczną przyczepność samochodu.

W oponie zastosowano szereg rozwiązań technologicznych, w tym ochronę obręczy i technologię SoundComfort. Biorąc pod uwagę rozmiary i moc samochodu, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV zapewnia stabilne prowadzenie. Zapewnia również osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Maserati Grecale będzie wyposażony w ogumienie Goodyear w rozmiarze 235/55R19.

Opona Eagle F1 Asymmetric 3 SUV jest również przystosowana do użytku w terenie, gdzie daje kierowcy pewność prowadzenia.

„Maserati Grecale jest ekscytującym pojazdem, w którym zastosowano wiele zaawansowanych technologii. W Goodyearze potrzebowaliśmy opony, która przełożyłaby wszystkie udoskonalenia w zakresie prowadzenia i mocy na odczucia kierowcy podczas jazdy i to wszystko zapewnia Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Ta opona oferuje nawet więcej. W tym m.in. doskonałą przyczepność i funkcje bezpieczeństwa, takie jak skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni” – wyjaśnił Hans Vrijsen, dyrektor zarządzający Goodyear ds. oryginalnego wyposażenia (Consumer OE) w regionie EMEA.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ