Michał Szpak ambasadorem nowego elektrycznego Abartha 500e

Michał Szpak Abarth 500e
Fot. mat. prasowy

Michał Szpak, jeden z najbardziej oryginalnych polskich artystów, został ambasadorem modelu Nowy Abarth 500e. Wokalista będzie jeździć Nowym Abarthem 500e w wersji Cabrio z limitowanej serii Scorpionissima w kolorze Zielonym Acid. Ekspresyjny, śmiało wyrażający emocje muzyk doskonale wpisuje się w dynamiczny, oryginalny styl marki Abarth.

Michał Szpak jest jednym z najbardziej intrygujących, ekspresyjnych i kontrowersyjnych wokalistów młodego pokolenia. Łączy niesamowity talent wokalny i performerski. Prekursor i ewenement na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutował, zdobywając drugie miejsce w programie X-Factor (2011), jest laureatem nagrody SuperPremiery, na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, otrzymał także nagrodę w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP i statuetki Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival 2022. Reprezentował Polskę z utworem „Color of Your Life” w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016.

Jego tymczasowym artystycznym alterego bywa fikcyjna postać Jowiszja. Michał uwielbia zaskakiwać. Poszerza granice artystycznej wolności, aż do jej brawurowych granic. Odważny i bezkompromisowy styl wokalisty będzie teraz podkreślany przez jego samochód – zadziorny nowy Abarth 500e Cabrio w przyciągającym wzrok kolorze Zielonym Acid. Samochód Szpaka pochodzi z limitowanej, premierowej serii Scorpionissima. Dzięki nawiązanej właśnie współpracy artysta zostanie ambasadorem nowego elektrycznego Abartha 500e w Polsce. Inauguracja tego partnerstwa odbyła się 6 czerwca na specjalnym wydarzeniu.

Nowy Abarth 500e Scorpionissima

Nowy Abarth 500e Scorpionissima to ekskluzywna, bogato wyposażona wersja nowego samochodu. Powstanie zaledwie 1949 egzemplarzy – ta liczba to hołd dla marki, która powstała właśnie w tym roku. Limitowany model dostępny będzie w wersji hatchback i cabrio w kolorach Zielonym Acid oraz Niebieskim Poison. Samochód wyposażony jest w 18-calowe koła z aluminiowymi felgami, z diamentowym szlifem w kolorze szarym titanium, a także posiada agresywny design, przeszkolony dach i tylne przyciemniane szyby.

Nowy model oferuje również sportowe, stalowe nakładki na pedały i listwy z wygrawerowanym logo, nową ramkę deski rozdzielczej w kolorze szarym titanium oraz stalowe nakładki ochronne na progi drzwi z napisem Abarth. Na uwagę zasługuje także nowy, sportowy design foteli ozdobionych skorpionem wytłoczonym na alcantarze. Nowe fotele mają sportowy wygląd i zintegrowane zagłówki foteli z wygrawerowanym laserowo logo Skorpiona w kolorze Zielonym Acid. W Polsce dostępnych będzie jedynie 10 egzemplarzy tej wyjątkowej serii specjalnej.

Nowy Abarth 500e to pierwszy elektryczny samochód spod znaku Skorpiona. Nowy model jest jeszcze bardziej „abarthowski” niż kiedykolwiek wcześniej: oferuje porywający, zabawny, a zarazem odważny styl oraz niezwykłe wrażenia z jazdy i dużą dawkę dobrej zabawy, łącząc osiągi, elektryczną moc i nowe, potężne brzmienie silnika.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ