Nowa lokalizacja dealera BMW Dynamic Motors Toruń oraz pierwszy salon MINI w województwie kujawsko-pomorskim

BMW Dynamic Motors Toruń
Fot. mat. prasowy

Dealer BMW Dynamic Motors przeniósł swój salon z Torunia na przedmieścia miasta do Lubicza Dolnego. Wraz z otwarciem nowego obiektu uruchomiono pierwszy salon marki MINI w województwie kujawsko-pomorskim.

Projekt budynku powstał zgodnie ze najnowszymi standardami BMW oraz MINI, co oznacza zarówno nową jakość obsługi klienta, jak i innowacyjną przestrzeń oferującą wyjątkowe doświadczenia zakupowe. W obiekcie mieszczącym się przy ulicy Toruńskiej 64 w Lubiczu Dolnym znajduje się salon samochodów BMW wraz ze strefą luksusową, salon MINI, serwis oraz samochody używane.

Zmianę lokalizacji BMW Dynamic Motors Toruń podyktowano zarówno rosnącymi potrzebami dealera w związku z coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, jak i chęcią modernizacji samego salonu. Zgodnie z aktualnymi trendami nowy, trzy poziomowy budynek o łącznej powierzchni 5,3 tys. m 2 stanął na przedmieściach Torunia w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu, Szosy Lubickiej. Projektując salon dealer postawił na najnowocześniejsze standardy BMW Retail Next. Oznacza to m.in. zachęcającą i przyjazną klientom butikową przestrzeń, przypominającą hotel lub domowy salon.

BMW Dynamic Motors Toruń
Fot. mat. prasowy

Klienci BMW Dynamic Motors, zamiast zobaczyć typową wystawę, znajdą się w różnorodnej przestrzeni podzielonej na specjalne „strefy” ekspozycyjne. Przy każdym ze stanowisk odwiedzający otrzymają indywidualną i profesjonalną obsługę. Wnętrza salonu zaaranżowano jako różnorodne przestrzenie spotkań, które jednocześnie odpowiadają charakterom poszczególnych modeli oraz potrzebom gości. W tak zaprojektowanym wnętrzu klienci będą mogli komfortowo zapoznać się z pełnią gamy modeli producenta i rozbudowaną flotą dealera.

BMW Dynamic Motors Toruń z nową lokalizacją

Jedną z przestrzeni stworzonych w salonie jest strefa przeznaczona dla najbardziej luksusowych i wyjątkowych modeli BMW. Są to m.in. topowa limuzyna mark i, czyli model serii 7, X7 – samochód typu SAV (Sports Activity Vehicle) z możliwością wyposażenia w trzeci rząd siedzeń oraz seria 8 o sportowym charakterze. W salonie dostępne są również auta typowo miejskie oraz rodzinne, w tym także hybrydowe i elektryczne. Na miejscu klienci mogą również skorzystać z możliwości wirtualnej konfiguracji wybranych przez siebie modeli BMW oraz MINI w specjalnej strefie multimedialnej.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ