Nowa lokalizacja dealera BMW Dynamic Motors Toruń oraz pierwszy salon MINI w województwie kujawsko-pomorskim

BMW Dynamic Motors Toruń
Fot. mat. prasowy

Dealer BMW Dynamic Motors przeniósł swój salon z Torunia na przedmieścia miasta do Lubicza Dolnego. Wraz z otwarciem nowego obiektu uruchomiono pierwszy salon marki MINI w województwie kujawsko-pomorskim.

Projekt budynku powstał zgodnie ze najnowszymi standardami BMW oraz MINI, co oznacza zarówno nową jakość obsługi klienta, jak i innowacyjną przestrzeń oferującą wyjątkowe doświadczenia zakupowe. W obiekcie mieszczącym się przy ulicy Toruńskiej 64 w Lubiczu Dolnym znajduje się salon samochodów BMW wraz ze strefą luksusową, salon MINI, serwis oraz samochody używane.

Zmianę lokalizacji BMW Dynamic Motors Toruń podyktowano zarówno rosnącymi potrzebami dealera w związku z coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, jak i chęcią modernizacji samego salonu. Zgodnie z aktualnymi trendami nowy, trzy poziomowy budynek o łącznej powierzchni 5,3 tys. m 2 stanął na przedmieściach Torunia w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu, Szosy Lubickiej. Projektując salon dealer postawił na najnowocześniejsze standardy BMW Retail Next. Oznacza to m.in. zachęcającą i przyjazną klientom butikową przestrzeń, przypominającą hotel lub domowy salon.

BMW Dynamic Motors Toruń
Fot. mat. prasowy

Klienci BMW Dynamic Motors, zamiast zobaczyć typową wystawę, znajdą się w różnorodnej przestrzeni podzielonej na specjalne „strefy” ekspozycyjne. Przy każdym ze stanowisk odwiedzający otrzymają indywidualną i profesjonalną obsługę. Wnętrza salonu zaaranżowano jako różnorodne przestrzenie spotkań, które jednocześnie odpowiadają charakterom poszczególnych modeli oraz potrzebom gości. W tak zaprojektowanym wnętrzu klienci będą mogli komfortowo zapoznać się z pełnią gamy modeli producenta i rozbudowaną flotą dealera.

BMW Dynamic Motors Toruń z nową lokalizacją

Jedną z przestrzeni stworzonych w salonie jest strefa przeznaczona dla najbardziej luksusowych i wyjątkowych modeli BMW. Są to m.in. topowa limuzyna mark i, czyli model serii 7, X7 – samochód typu SAV (Sports Activity Vehicle) z możliwością wyposażenia w trzeci rząd siedzeń oraz seria 8 o sportowym charakterze. W salonie dostępne są również auta typowo miejskie oraz rodzinne, w tym także hybrydowe i elektryczne. Na miejscu klienci mogą również skorzystać z możliwości wirtualnej konfiguracji wybranych przez siebie modeli BMW oraz MINI w specjalnej strefie multimedialnej.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Toyota Hilux

Toyota Hilux kończy 55 lat!

Toyota Hilux to legenda aut użytkowych, a w wielu miejscach na świecie niezastąpiony środek transportu. Pickup Toyoty słynie zarówno z możliwości terenowych, jak i z

Dacia segment C

Dacia rusza z ofensywą w segmencie C

Dacia rozpoczyna ofensywę w segmencie C oraz wdrażanie planów rozbudowy potencjału produkcyjnego, które umożliwi powiększenie gamy modeli. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu konkurencyjnej i niezwykle