Nowe edycje specjalne. Fiat Panda i Tipo Garmin: dla miłośników zdrowego stylu życia i rekreacji na świeżym powietrzu

Tipo Garmin
Fot. mat. prasowy

Na rynku zadebiutują nowe Panda i Tipo Garmin. Dwie serie specjalne, będące topową wersją w poszczególnych gamach. Łączą w sobie atrakcyjny, terenowy wygląd, najnowocześniejsze wyposażenie technologiczne oraz wydajną i zrównoważoną gamę silników.

Będą zatem idealnym rozwiązaniem dla młodego, dynamicznego klienta. Dla miłośnika spędzania czasu na świeżym powietrzu, który za kierownicą swojego samochodu pragnie uciec od rutyny dnia codziennego.

W ramach umowy zawartej między marką Fiat a Garmin, globalną firmą, która od ponad 30 lat opracowuje urządzenia wykorzystujące technologię satelitarną, topowe wersje w gamie modeli Panda i Tipo dołączają do cieszących się wielkim powodzeniem serii specjalnych Cross i (Red). Modele te stanowią prawie 50% łącznej sprzedaży samochodów marki Fiat. Wersje Cross modeli Panda i Tipo stanowią istotny procent w strukturze sprzedaży tych modeli. Co czwarty sprzedany Fiat Panda to wersja Cross. Trend ten ma charakter rosnący, natomiast co drugi sprzedawany Fiat Tipo to nadwozie Cross.

Teraz „pałeczkę przejmuje” seria specjalna Garmin. Jest to prawdziwa kwintesencja wszechstronności, innowacji technologicznych i wyróżniającego się designu – wspólnych cech marek Fiat i Garmin. Nowa seria specjalna jest przeznaczona dla dynamicznego, kochającego sport klienta. Osoby, która nieustannie poszukuje inteligentnych produktów. Osoby, która chce doświadczać w mieście tych samych emocji, które zapewnia rekreacja na świeżym powietrzu.

Oba modele wyróżniają się nowym kolorem nadwozia Zielony Foresta, zarezerwowanym wyłącznie dla nowej serii specjalnej Garmin. Kolor stanowi hołd dla pełnego przygód stylu życia. Są ozdobione pomarańczowymi detalami, ekskluzywnymi matowymi jasnoszarymi elementami nadwozia i mają specjalne koła podkreślające ich terenowy wygląd. Ten sam styl odnajdujemy w wnętrzu, które także jest wykończone ożywiającymi pomarańczowymi detalami. Wszechstronność i modułowość przestrzeni pozwala zaspokoić różne emocje i potrzeby związane z mobilnością.

Seria specjalna Tipo Garmin

Seria specjalna Tipo Garmin, również występująca w ekskluzywnym kolorze Zielony Foresta, oferuje pomarańczowe elementy. Są to: linia wzdłuż boku nadwozia, trójkąt na przednim grillu i emblemat „Garmin” na słupku B. Dodatkowo posiada czarne matowe detale, w tym klamki drzwi, relingi dachowe i słupki. W efekcie powstała zdecydowana i odważna kombinacja kolorów. Dodatkowo podkreśla ją nowy, jasnoszary, matowy lakier widoczny na obudowach lusterek, osłonach podwozia, ramkach świateł przeciwmgielnych oraz bocznych listwach progowych. Nowa, najwyższa wersja wyposażenia z pewnością nie pozostanie niezauważona w wielkomiejskiej scenerii, w której dominują neutralne kolory. Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego nadwozia są ekskluzywne 17-calowe czarne obręcze kół ze stopów lekkich z pomarańczowymi elementami oraz przednie i tylne światła wykonane w technologii LED.

Wnętrze jest odzwierciedleniem wyglądu nadwozia, o czym świadczą pomarańczowe detale na fotelach. Kierowca może korzystać z w pełni konfigurowalnego, 7-calowego, cyfrowego wyświetlacza TFT, dzięki któremu może kontrolować stan samochodu, multimedia i telefon. Ponadto, wyświetlacz jest zestawiony z system multimedialnym UConnect 5 z 10,25-calowym ekranem dotykowym. Zapewnia on prostą i wygodną obsługę, również dzięki bezprzewodowemu połączeniu z funkcjami Apple CarPlay i Android AutoTM.

Wreszcie, aby zapewnić maksymalny komfort w samochodzie, w standardzie dostępna jest automatyczna klimatyzacja, tempomat, elektrycznie sterowane szyby tylne, trzeci tylny zagłówek, przedni podłokietnik oraz kierownica i gałka dźwigni zmiany biegów Softtouch.

Fiat Tipo Garmin

Nowe Tipo Garmin oferuje szeroką gamę najnowszych systemów wspomagania kierowcy (ADAS), które ułatwiają prowadzenie samochodu i zapobiegają potencjalnym zagrożeniom. Należą do nich: „Attention Assist” (system wykrywania zmęczenia kierowcy), który wykrywa wczesne oznaki zmęczenia kierowcy i ostrzega o tym sygnałami akustycznymi i wizualnymi na wyświetlaczu komputera pokładowego, „Traffic Sign Recognition” (funkcja rozpoznawania znaków drogowych) rozpoznaje maksymalną prędkość dozwoloną na drodze, po której porusza się samochód, „Intelligent Speed Assist” (inteligentny ogranicznik prędkości) dostosowuje prędkość do ograniczeń wskazanych przez znaki drogowe oraz „Lane Control” (system kontroli pasa ruchu), który pomaga utrzymać samochód na pasie ruchu, pod warunkiem, że jego oznaczenia mogą być prawidłowo wykryte.

Seria specjalna Tipo Garmin, dostępna w wersji hatchback lub kombi, może być wyposażona w trzy jednostki napędowe. Są to: silnik benzynowy 1.0 T3 o mocy 100 KM, silnik diesel 1.6 (130 KM) oraz nowy 48-woltowy napęd hybrydowy. Oprócz nowego koloru Zielonego Foresta, seria specjalna Tipo Garmin dostępna jest również w kolorze nadwozia Białym Gelato, Szarym Colosseo, Szarym Maestro i Czarnym Cinema.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ