Od 2023 roku BMW Group we współpracy z AirConsole wprowadzi do samochodu gry rekreacyjne

BMW gry
Fot. mat. prasowy BMW

AirConsole i BMW Group ogłosiły dziś współpracę, która od przyszłego roku umożliwi gry rekreacyjne w nowych samochodach BMW. AirConsole to platforma do gier, którą można idealnie dopasować do zakrzywionego wyświetlacza BMW i która oferuje duży, wszechstronny wybór gier.

Gry są uruchamiane bezpośrednio w systemie rozrywki samochodu. Technologia AirConsole umożliwia błyskawiczne dostarczanie gier w trybie over-the-air i sterowanie nimi za pomocą smartfonów. – Dzięki AirConsole korzystamy z najnowszych technologii chmurowych w połączeniu z szeroką gamą gier rozrywkowych. Dzięki temu każda sytuacja oczekiwania w samochodzie, jak np. podczas ładowania, zmienia się w przyjemną chwilę – powiedział Stephan Durach, starszy wiceprezes BMW Group Connected Company Development.

Anthony Cliquot, dyrektor generalny firmy N-Dream, będącej właścicielką marki AirConsole, powiedział: – Jesteśmy bardzo dumni, że we współpracy z BMW możemy być pionierami w dziedzinie gier samochodowych. Z niecierpliwością czekamy na rozwój nowych gier do rozrywki samochodowej. Nasza wyrafinowana architektura w połączeniu z łatwą dostępnością naszej platformy zmieni sposób, w jaki ludzie korzystają z rozrywki w swoich samochodach.

Smartfony + ekran = konsola

Konfiguracja rozgrywki za pomocą AirConsole jest bardzo łatwa. Potrzeba do tego jedynie smartfona, który pełni rolę kontrolera, oraz zakrzywionego wyświetlacza BMW. Połączenie między smartfonem a samochodem można nawiązać na przykład poprzez zeskanowanie kodu QR na zakrzywionym wyświetlaczu. Następnie można od razu przystąpić do gry.

BMW Group wybrała N-Dream jako partnera w ramach programu BMW Startup Garage.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ