Od 2023 roku BMW Group we współpracy z AirConsole wprowadzi do samochodu gry rekreacyjne

BMW gry
Fot. mat. prasowy BMW

AirConsole i BMW Group ogłosiły dziś współpracę, która od przyszłego roku umożliwi gry rekreacyjne w nowych samochodach BMW. AirConsole to platforma do gier, którą można idealnie dopasować do zakrzywionego wyświetlacza BMW i która oferuje duży, wszechstronny wybór gier.

Gry są uruchamiane bezpośrednio w systemie rozrywki samochodu. Technologia AirConsole umożliwia błyskawiczne dostarczanie gier w trybie over-the-air i sterowanie nimi za pomocą smartfonów. – Dzięki AirConsole korzystamy z najnowszych technologii chmurowych w połączeniu z szeroką gamą gier rozrywkowych. Dzięki temu każda sytuacja oczekiwania w samochodzie, jak np. podczas ładowania, zmienia się w przyjemną chwilę – powiedział Stephan Durach, starszy wiceprezes BMW Group Connected Company Development.

Anthony Cliquot, dyrektor generalny firmy N-Dream, będącej właścicielką marki AirConsole, powiedział: – Jesteśmy bardzo dumni, że we współpracy z BMW możemy być pionierami w dziedzinie gier samochodowych. Z niecierpliwością czekamy na rozwój nowych gier do rozrywki samochodowej. Nasza wyrafinowana architektura w połączeniu z łatwą dostępnością naszej platformy zmieni sposób, w jaki ludzie korzystają z rozrywki w swoich samochodach.

Smartfony + ekran = konsola

Konfiguracja rozgrywki za pomocą AirConsole jest bardzo łatwa. Potrzeba do tego jedynie smartfona, który pełni rolę kontrolera, oraz zakrzywionego wyświetlacza BMW. Połączenie między smartfonem a samochodem można nawiązać na przykład poprzez zeskanowanie kodu QR na zakrzywionym wyświetlaczu. Następnie można od razu przystąpić do gry.

BMW Group wybrała N-Dream jako partnera w ramach programu BMW Startup Garage.

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nie wchodź na czerwonym

Nie wchodź na czerwonym świetle!

Pośpiech, nieuwaga, nieprawidłowa ocena odległości od nadjeżdżającego pojazdu czy zwykła brawura – to wszystko mogą być powody wejścia pieszego na jezdnię przy czerwonym świetle. W