Škoda Auto po raz pierwszy oficjalnym partnerem Prague Pride Festival (8-14 sierpnia)

Prague Pride Festival
Fot. mat. prasowy

Škoda Auto po raz pierwszy będzie oficjalnym partnerem Prague Pride Festival. Festiwal skupia się na tematach związanych z osobami LGBTQ+ i obejmuje prawie 150 warsztatów, debat, różnorodnych spektakli i koncertów.

Najważniejszym wydarzeniem festiwalu to tęczowa parada w dniu 13 sierpnia, w której wezmą również udział członkowie Resource Group „ŠKODA Proud”.

Maren Gräf, Członek Zarządu Škoda Auto ds. Ludzi i Kultury, podkreśla: „Wspieranie Prague Pride Festival jako oficjalny partner jest dla nas szczególnie ważne. W Škoda Auto różnorodność i integracja są mocno zakorzenione w naszej kulturze korporacyjnej. Razem zobowiązujemy się do międzynarodowego środowisko pracy charakteryzującego się tolerancją, otwartością, zaufaniem i zrozumieniem dla siebie i wzajemnego szacunku. Dla nas jedno jest jasne: różnorodność naszych kolegów, z ich różnymi cechami i poglądami, jest jednym z największych atutów naszej firmy. Świętując Prague Pride, potwierdzamy nasze zaangażowanie w te wartości, a jednocześnie chcemy wysłać jasny przekaz – przeciwko homofobii i wykluczeniu społecznemu”.

twitter.com/MarSpittova

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ