Škoda Vision 7S. Marka przedstawia kolejne szkice elektrycznego samochodu koncepcyjnego

Skoda Vision 7S
Fot. mat. prasowy

Škoda ujawnia kolejne szczegóły nowego języka projektowania marki. Dostrzec je można na pierwszych szkicach nadwozia elektrycznego samochodu koncepcyjnego Vision 7S. Wizualizacje przedstawiają potężnego SUV-a z wyrazistym przodem i reflektorami w kształcie litery T. Światowa premiera samochodu odbędzie się już 30 sierpnia 2022 r.

Szkice w pełni elektrycznego samochodu koncepcyjnego Škoda Vision 7S prezentują nowo zaprojektowany, efektowny przód auta. Na wizualizacjach dostrzec można m.in. znacznie szerszą i bardziej płaską ramkę grilla Škody, która jest przyciemniona i zamknięta. Przednie reflektory przesunięto daleko do krawędzi pojazdu. Rozmieszczono je w dwóch rzędach, jeden nad drugim. Umieszczony nad nimi ostro zarysowany pas świateł do jazdy dziennej rozciąga się na boki przypominając skrzydła i rozszerzając wiązkę świetlną. Reflektory swoim ustawieniem tworzą kształt litery T.

Škoda Vision 7S – premiera już wkrótce

Maska samochodu o ostrych konturach nawiązuje do charakterystycznych dla Škody kształtów. Efektowny, całkowicie przeprojektowany przedni zderzak ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza, z których środkowy posiada przyciągającą wzrok pomarańczową wstawkę. W jego dolnej części znajduje się aluminiowa osłona przeciwnajazdowa. Wygląd modelu Vision 7S podkreślają duże, aerodynamicznie zaprojektowane koła. Widok z boku prezentuje przejrzystą powierzchnię i łagodnie opadającą linię dachu.

Światowa premiera modelu Vision 7S ma odbyć się 30 sierpnia br. Pojazd stanowi zapowiedź nowego języka projektowania marki Škoda, który opiera się na tradycyjnych wartościach producenta, takich jak precyzja, funkcjonalność i autentyczność. Co więcej, auto wyróżnia się przestronnym wnętrzem, wykonaniem z trwałych, zrównoważonych materiałów oraz aerodynamiczną i mocną sylwetką.

Skoda Vision 7S
Coraz bliżej premiery Škody Vision 7S

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ