W Black Week pakiety przeglądów serwisowych taniej do 70 proc.

pakiety przeglądów serwisowych
Fot. mat. prasowy

Od 24 do 30 listopada br. w Volkswagen Financial Services trwa promocja cenowa na przeglądy serwisowe. Klient, który w tym czasie wykupi pakiet, otrzyma zniżkę nawet do 70 proc. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na płatności miesięczne.

Pakiety przeglądów serwisowych od Volkswagen Financial Services to wygodna i kompleksowa forma pomocy specjalistów. Obejmuje ona wszystkie obowiązkowe przeglądy okresowe wraz z materiałami eksploatacyjnymi i diagnostyką komputerową w ASO (Autoryzowanych Stacjach Obsługi).

24 listopada rozpoczyna się promocja cenowa, która – w zależności od wybranej marki – będzie sięgać nawet do 70 procent. Ta oferta dotyczy aut, które już wyjechały z salonu i mają mniej niż dwanaście lat.

Kto może skorzystać z oferty

Rozwiązanie jest odpowiednie przede wszystkim dla tych, którzy stawiają na wygodne korzystanie z pojazdu. Promocja cenowa oraz sama obsługa przeglądów serwisowych jest dostępna dla użytkowników aut marek: Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Škoda, Seat (z roczników 2010 – 2022) i Audi (z roczników 2010 – 2021). Pakiety można kupić online lub w salonie.

– Zależy nam na tym, aby jak największa liczba naszych klientów miała możliwość przetestowania pakietów przeglądów serwisowych. Wielu kierowców przekonało się, że są one bardzo korzystną opcją. Praktykujemy holistyczne podejście do sprzedaży oraz do obsługi klienta, ponieważ chcemy zapewnić wszystko, co potrzebne, do bezproblemowego i komfortowego użytkowania samochodu – wyjaśnia Magdalena Kaca, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem.

Proces serwisowy

Konieczność wykonania przeglądu czy naprawy auta często kojarzy się z szeregiem formalności i czasem, który trzeba poświęcić (choćby na znalezienie odpowiedniego serwisu). Pakiet przeglądów umożliwia klientowi łatwe i wygodne wykonanie usługi. Wystarczy, że dana osoba zarezerwuje dogodny dla niej termin wizyty w wybranej ASO, np. tej, która znajduje się najbliżej jego domu. Przegląd trwa około trzech godzin, podczas którego specjaliści weryfikują zakres działań, jakie są potrzebne do tego, by pojazd działał bez zarzutu.

Po zakończonej naprawie klient otrzymuje informację, że może odebrać swój samochód. Wszystkie czynności zostają przeprowadzone bez dodatkowej opłaty. Każdy, kto wybierze to rozwiązanie, nie musi się martwić o ewentualny wzrost cen, zarówno usług serwisowych, jak i oryginalnych części. Co więcej, korzystający z pakietów przeglądów serwisowych dysponuje potwierdzoną historią auta, zawierającą spis wszystkich jego napraw. Dzięki temu wzrasta wartość rynkowa jego pojazdu.

Więcej informacji o wynajmie w pakietach przeglądów znajduje się na stronie:

PUBLIKUJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

OSTATNIE POSTY

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

KATEGORIE

On Key

ZOBACZ RÓWNIEŻ